مدیر جهادکشاورزی کاشمر از توزیع و تعیین قیمت کالاهای اساسی و اقلام پرمصرف خانوار در این شهرستان برای تنظیم بازار شب عید خبر داد.

سید ابوالقاسم موسوی در گفتگو با کاشمربصیر درباره اقدامات حول محور تنظیم بازار شب عید در آستانه سال جدید اظهار داشت: ستاد تنظیم بازار مدیریت جهاد کشاورزی کاشمر جلسات متعددی را جهت هماهنگی‌های لازم بین دستگاه‌های مختلفی که وظیفه توزیع و نظارت اقلام ضروری مردم را بر عهده دارند برگزار کرده تا شهروندان در آستانه سال جدید کمترین دغدغه را برای تأمین کالاهای اساسی و پرمصرف خانوار داشته باشند.

مدیر جهادکشاورزی کاشمر ادامه داد: در این رابطه تا کنون میزان ۲۰ تن برنج هندی از نوع ۱۱۲۱ و برنج تایلندی وارد شهرستان شده و در حال توزیع می‌باشد ضمن اینکه در صورت نیاز و کشش بازار، تأمین بیش از این مقدار برنج هم مقدور خواهد بود.

موسوی یادآور شد: قیمت برنج توزیعی هندی ۱۱۲۱ برای مصرف کننده هر کیلوگرم ۵۶ هزار ریال و برنج تایلندی در هر کیلوگرم ۳۹ هزار ریال می‌باشد.

مدیر جهادکشاورزی کاشمر خاطرنشان کرد: تا این تاریخ حواله ۱۷ تن مرغ منجمد نیز صادر شده و با قیمت هر کیلوگرم ۶۳ هزار ریال در سطح شهر در حال توزیع می‌باشد و توزیع آن تا زمان تقاضای بازار ادامه خواهد داشت.

موسوی در خصوص توزیع گوشت منجمد گوساله نیز اظهار داشت: تاکنون میزان ۴ هزار و ۱۰۰ کیلوگرم گوشت منجمد در سطح شهر به قیمت هر کیلوگرم ۲۳۷ هزار ریال توزیع شده و حواله ۵ هزار کیلوگرم دیگر نیز جهت توزیع صادر شده است.

وی اضافه کرد: در مورد وضعیت توزیع تخم مرغ مورد نیاز شهروندان نیز روزانه ۵۰۰ کیلوگرم تخم مرغ به قیمت هر کیلوگرم ۵۸ هزار ریال از محل طرح تنظیم بازار در حال توزیع می‌باشد.

مدیر جهاد کشاورزی کاشمر گفت: مراکز و فروشگاه‌های طرح تنظیم بازار در سطح شهر کاشمر شامل شب بازار اتحادیه تعاون روستایی واقع در بلوار سیدمرتضی، فروشگاه تعاونی مصرف جهاد کشاورزی واقع در خیابان خرمشهر، فروشگاه پروتئینی اسدیان واقع در خیابان چهارده معصوم(ع) و فروشگاه‌های شرکت پیشرو صالح می‌باشند.

انتهای پیام/

 • پرینت از این پست پرینت از این پست
 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد