بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
اَللّهُمَّ… وَ اَثْبِتِ الْحَقَّ فی سَرائِرِنا، فَاِنَّ الشُّکوکَ وَ الظُّنونَ لَواقِحُ الْفِتَنِ وَ مُکَدِّرَهٌ لِصَفْوِ الْمَنائِحِ وَ الْمِنَنِ؛ اَللّهُمَّ احْمِلْنا فی‏ سُفُنِ نَجاتِکَ
خدایا… حق را در درون ما استوار گردان، زیرا شک‌ها و گمان‌ها بارورکننده آشوب‌ها، تیره‌کننده عطاها و بخشش‌های زلال و بی‌آلایش‌اند، خدایا ما را بر کشتی‌های نجاتت بنشان.
“برگرفته از مناجات خمس‌عشره امام سجاد (ع)
این حرکت، حرکت بزرگی بود و کار بزرگی هم انجام داد …. مردم آمدند بساط فتنه و فتنه‌گران را در هم پیچیدند. لذا حادثه‌ی ۹ دی یک حادثه‌ی ماندنی در تاریخ ماست. من آن سال هم گفتم که این حادثه، حادثه‌ی کوچکی نیست. این حادثه، شبیه حوادث اول انقلاب است. این حادثه بایستی حفظ شود، بایستی گرامی داشته شود ( از فرمایشات مقام معظم رهبری ۲۱ /۹/ ۹۰)
آری، نهم دیماه روز تجلی قدرت الهی در شکستن استکبار جهانی و روز نمایش قدرت نرم جمهوری اسلامی است که ملت سربلند ایران با خلق حماسه ای فراتر از تصور و انتظار فتنه گران و دشمنان، عشق و علاقه خویش را به نظام ماندگار نمودند و یقینا انقلاب اسلامی با محوریت دینی توانست دسیسه های دشمن را بر ملا کرده و فتنه های آنان را خنثی کند.
از همین روست که ۹ دیماه ۱۳۸۸ روز خلق حماسه ای عاشورایی و سترگ بود که نشان داد پیوند امام و امت، نهالی بی ریشه در مواجهه با تهاجمات سهمگین فتنه گران و هتاکان به اباعبدالحسین (ع) نیست.
مجمع عالی بسیج شهرستان کاشمر ضمن انزجار از سران فتنه وتمامی عوامل وعناصر آن همگام باسایر اقشارجامعه گوش به فرمان رهبر عزیز انقلاب اسلامی امام خامنه ای (مدظله ) بوده وتا تحقق کامل آرمان های امام امت(ره) وشهیدان راه امام لحظه ای ازپای نخواهیم نشست.

 • پرینت از این پست پرینت از این پست
 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد