فرمانده سپاه کاشمر از مسئولان کشور خواست در برابر زورگویی‌های آمریکا با موضع انقلابی ظاهر شوند.

به گزارش کاشمربصیر علیرضا سازگار امروز در رژه نیروهای مسلح کاشمر اظهار داشت: سی و هفتمین هفته دفاع مقدس را با گرامیداشت یاد و خاطره صدها هزار شهیدی که با نثار خونشان در پای درخت انقلاب باعث استحکام نظام جمهوری اسلامی شدند برگزار می‌کنیم.

وی ادامه داد: مهمترین مسأله در دفاع مقدس نقش آمریکا در جنگ هشت ساله است چون آمریکا به عراق مجوز شروع جنگ را داد؛ همان آمریکایی  که به صورت مستقیم و در حمایت از صدام با ایران وارد جنگ شد و همان آمریکایی که دستور تخریب و بمباران زیرساخت‌های کشور اعم از پالایشگاه نفتی و دیگر مراکز اقتصادی را داد و همان آمریکایی که پایه‌گذار  هر جنگی در جهان است و هیچ جنگ و خونریزی در جهان اتفاق نمی افتد مگر این که  آمریکا به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم هدایت، کنترل و پشتیبانی آن را بر عهده دارد.

فرمانده سپاه کاشمر تصریح کرد: اگر به توطئه‌های آمریکا در قرن اخیر علیه  کشور خودمان نگاهی بیاندازیم می‌بینیم که آمریکا در از بین رفتن ۹ میلیون نفر در  قحطی جنگ جهانی دوم مقصر است ضمن اینکه نقش  آمریکا در سرنگونی دولت مصدق در سال ۱۳۳۲ ، بستن قراردادهای ظالمانه، حمایت از رژیم مستبد پهلوی، جلوگیری از پیروزی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷، حمایت از منافقین، جنگ تحمیلی هشت ساله، تحریم‌های ظالمانه اقتصادی از اول انقلاب، ایجاد جنگ نرم علیه جمهوری اسلامی، حمایت از جریانات برانداز و عوامل فتنه در سال‌های ۷۸ و ۸۸، سرنگونی هواپیمای مسافربری و تحمیل هزاران میلیارد دلار خسارت به ایران از جمله توطئه‌های این کشور جنایتکار بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: هر چند آمریکا به خاطر تبلیغات رسانه‌ای ادعای مدافع حقوق بشر و کدخدای جهان را دارد اما رئیس‌جمهور این کشور در سازمان ملل از روی سبک مغزی و آشفتگی و عصبانیت قصد دیکته کردن سیاست‌های خودش را به جهانیان دارد.

سازگار گفت: کسی که علناً قراردادهای بین المللی را زیر پا می‌گذارد و آمریکایی که  تا کنون به هیچ قرارداد و تعهدی  با کشورهای مختلف عمل نکرده است آن وقت به ملت ایران توهین می‌کند.

وی تصریح کرد: این نقش‌ها را از میان هزاران توطئه و جنایت آمریکا بر علیه بشریت به این خاطر  بازگو کردیم که ملت و مسئولان ما بدانند با چه کسی طرف هستند و لذا گول لبخند ظاهری آنها را نباید بخوریم چرا که این آمریکای بدعهد و خونریز قابل اعتماد نیست و باید به منویات مقام معظم رهبری گوش فرا دهیم که عزت و سربلندی نظام در تبعیت محض از اوامر ایشان است.

فرمانده سپاه ناحیه کاشمر اظهار داشت: من به نمایندگی از بسیجیان کاشمر از مسئولان کشوری چند خواسته دارم؛ اول این که با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، مسئولان ما مواظب باشند که در مسیر سیاست‌های غرب نیفتند و دوم اینکه آمریکا به واسطه انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ از انقلاب ما زخم خورده است لذا باید به صورت دقیق متوجه توطئه‌ها و مکر آن‌ها باشیم.

وی گفت: سومین خواسته ما این است که مسئولان بدانند عزت و سربلندی کشور در گرو توجه به منویات مقام معظم رهبری، اعتماد به نخبگان ملت و توجه به دین و دنیای مردم است و چهارمین خواسته بسیجیان این است که در توزیع عادلانه ثروت در بین آحاد جامعه دقت شود.

سازگار تصریح کرد: پنجمین خواسته ما از مسئولان حفظ روحیه انقلابی‌گری و حمایت از مسئولان انقلابی و داشتن موضع انقلابی بجای موضع انفعالی است و ایکه همواره این جمله معروف شهید بهشتی مد نظر ما باشد که فرمود به آمریکا بگویید از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.

انتهای پیام/                                                      

 • پرینت از این پست پرینت از این پست
 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد