رییس مرکز بهداشت کاشمر از برگزاری نوزدهمین دوره آزمون پذیرش بهورزی در این شهرستان با شرکت ۱۲۸ نفر داوطلب، در محل دانشکده پرستاری کاشمر خبر داد.

 

مجتبی قائمی امروز در گفتگو با کاشمربصیر با اعلام این خبر گفت: این آزمون برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در خانه‌های بهداشت تحت پوشش شهرستان‌های کاشمر و خلیل آباد، برگزار شد.

وی افزود: از مجموع ۱۲۸ داوطلب، تعداد ۹۱ نفر داوطلب شرکت کننده از شهرستان کاشمر و تعداد ۳۷ نفر از شهرستان خلیل آباد در این آزمون شرکت کردند.

رییس مرکز بهداشت کاشمر خاطرنشان کرد: بر اساس مجوز صادره از معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد، ظرفیت پذیرش بهورز در شهرستان کاشمر درسال ۱۳۹۶ تعداد ۱۰ نفر بهورز زن و چهار نفر بهورز مرد و برای شهرستان خلیل آباد نیز چهار نفر می‌باشد.

قائمی افزود: بهورزان مورد نیاز شهرستان کاشمر برای روستاهای ایور، فرگ، رزق آباد، قراچه، پایین دره، عشرت آباد، مکی، دهمیان، زنده جان، کسرینه، محمدیه و حاجی آباد می‌باشند.

وی با اعلام این مطلب که گزینش بهورز به صورت بومی از روستای مورد نظر انجام می‌شود، خاطر نشان کرد: تیم داوطلب‌یاب به روستاهای اعلام شده رفته و ضمن اطلاع‌رسانی به اهالی، اعضای شورا و دهیاری، نسبت به شناسایی و دعوت به ثبت نام، اقدام کردند.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر خاطرنشان کرد: پذیرفته‌شدگان از بین افرادی که حداقل ۵۰ درصد نمره آزمون را کسب کنند به مصاحبه دعوت و قبول شدگان نهایی، تحت آموزش‌های تخصصی بهورزی در مرکز آموزش بهورزی شهرستان قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

 • پرینت از این پست پرینت از این پست
 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد