مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر از کسب امتیاز درجه یک برای بیمارستان‌های شهرستان کاشمر برای چندمین سال متوالی براساس استانداردهای ملی اعتبار بخشی وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی خبر داد.

 

محمدجواد یزدانی در گفتگو با کاشمربصیر اظهار داشت: با اجرای برنامه تحول نظام سلامت در سطح بیمارستان‌ها، اقدامات بسیار مناسبی در جهت ارتقای کیفیت هتلینگ، حضور پزشکان متخصص و اجرای استانداردهای اعتبار بخشی انجام شد.

وی گفت: در پی بازدیدهای اعتبار بخشی بیمارستانی توسط ارزیابان ارشد وزارت بهداشت از بیمارستان‌های شهید مدرس(ره) و بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) موفق به کسب امتیاز درجه یک از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شدند.

یزدانی افزود: در سالیان اخیر با اجرای برنامه ملی اعتبار بخشی، استانداردهای سخت‌گیرانه و دقیقی باید توسط بیمارستان‌ها رعایت شود که دریافت چنین درجه‌ای توسط بیمارستان‌های کاشمر، حاکی از انطباق خوب آن با استانداردها و الزامات تعیین شده می‌باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر با بیان اینکه از مهم‌ترین محورهای این دوره از اعتبار بخشی توجه به ایمنی بیماران، تکریم آن‌ها و رضایتمندی مردم از خدمات بیمارستان‌ها بود، ادامه داد: بیمارستان‌های سراسرکشور پس از اعتباربخشی و با توجه به میزان رعایت استانداردها به ترتیب در گروه‌های درجه عالی، یک، دو و سه  قرار گرفتند.

یزدانی با تقدیر از حمایت‌های مسئولان شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی مشهد و تلاش‌های بی وقفه همه  مدیران و پرسنل ستادی و بیمارستان‌های کاشمر، افزود: کسب  عنوان «درجه یک» توسط بیمارستان‌های شهرستان کاشمر به این معنی است که مردم در این بیمارستان‌ها از خدمات دریافتی راضی‌تر هستند و بیماران از خدمات با کیفیت‌تر و ایمن‌تری برخوردارند.

انتهای پیام/

 • پرینت از این پست پرینت از این پست
 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد