فرماندار کاشمر با بیان اینکه مشکلات ترافیکی آرامش روحی و روانی جامعه را به خطر می‌اندازد بر اصلاح نقاط حادثه خیز تأکید کرد.

 

محمدحسن فرهادی که در جلسه شورای هماهنگی ترافیک کاشمر در محل سالن جلسات فرمانداری کاشمر سخن می‌گفت اظهار داشت: همه ما مسئولان اگر بر این باور هستیم که مردم ولی نعمت ما هستند باید با تصمیمات درست در جهت خدمت به مردم و رفع مشکلات آن‌ها تلاش کنیم.

فرماندار شهرستان کاشمر در ادامه با اشاره به اینکه مشکلات ترافیکی به ویژه در ترددهای درون شهری یکی از عوامل مهم و تأثیر گذار در بهداشت روانی جامعه می‌باشد و مشکلات ترافیکی می‌تواند باعث سلب آرامش روحی و روانی در جامعه گردد افزود: باید با استفاده از نظرات مشاوران و کارشناسان ترافیکی و بر اساس اصول علمی دقیق مصوبات شورای ترافیک شهرستان باعث ایجاد آرامش روانی و کاهش حوادث رانندگی در شهرستان شود.

 فرهادی با اشاره به شروع سفرهای تابستانی اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان کاشمر در ایام تعطیلات میزبان مسافران و زائران از نقاط مختلف کشور می‌باشد اعضای شورای ترافیک باید نسبت به ایمن سازی معابر شهری و حومه شهری، بهسازی تجهیزات و تابلوهای راهنمایی و رانندگی جاده ای، بهسازی آسفالت معابر شهری و رفع نقاط حادثه خیز برنامه ریزی و اقدام نمایند.

شایان ذکر است در این جلسه اقدامات اعضای شورای ترافیک در خصوص اجرایی شدن مصوبات جلسات قبل بررسی و بر لزوم رفع نواقص در اجرای برخی سرعت‌گیرهای احداث شده در برخی نقاط و حذف نقاط حادثه خیز در سطح شهر پس از بازدید میدانی توسط اعضا و نظر کارشناسی پلیس راهور و کارشناسان فرمانداری و شهرداری تأکید شد.

انتهای پیام/

 

 • پرینت از این پست پرینت از این پست
 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد