تیم جراحی بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر فرد جوانی را که از ناحیه قفسه سینه، گردن و شکم دچار سانحه پارگی شده بود از مرگ نجات داد.

 

به گزارش کاشمربصیر مرد جوانی که به دنبال اصابت جسم نوک تیز به قفسه سینه، گردن و شکم به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر منتقل شده بود، با حضور به موقع تیم جراحی عمومی از مرگ نجات یافت.

این بیمار که در ساعت ۱۰دقیقه بامداد به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) منتقل شده و در هنگام مراجعه در شوک مرحله سه بوده و به شدت بد حال بود پس از انجام معاینه و اقدامات اولیه به سرعت به اتاق عمل منتقل و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

حسام امینی متخصص جراحی عمومی و سرپرست تیم این عمل جراحی در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر در خصوص این عمل جراحی به کاشمربصیر گفت: در ابتدای ورود بیمار به اتاق عمل عملیات احیاء توسط تیم بیهوشی اتاق عمل به سرپرستی دکتر محمود نهروانی متخصص بیهوشی با موفقیت انجام و بلافاصله تحت عمل توراکوتومی قرار گرفت.

امینی افزود: قلب این بیمار که از ناحیه بطن چپ دچار جراحت نافذ شده بود بلافاصله ترمیم شده و در ادامه، دیگر جراحات مورد عمل قرار گرفت.

این متخصص جراحی عمومی گفت: اعمال جراحی جراحات قلب جزو اورژانس‌های حیاتی رشته جراحی محسوب می شود که نیاز به سرعت عمل  تیم جراحی دارد.

امینی در خصوص حال عمومی بیمار گفت: در حال حاضر وضعیت سلامت عمومی این بیمار خوب و تحت مراقبت در بخش آی سی یو می‌باشد.

انتهای پیام/

 • پرینت از این پست پرینت از این پست
 • برچسب ها:

  به اشتراک بگذارید :

  مطالب مشابه

  شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

  - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
  - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد