×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : جمعه, ۴ بهمن , ۱۳۹۸  .::.   برابر با : Friday, 24 January , 2020
با این جنایت آمریکا ،خواب از  سربازان  آمریکایی در هرکجای دنیا  گرفته شد/انتقام سخت

با توجه به شهادت مظلومانه سردار شجاع و سرافراز و سرباز ولایت سردار حاج قاسم سلیمانی قلب امت اسلامی و جبهه مقاومت محزون و غم زده شده است اولاً این ضایعه بزرگ و دردناکِ فقدان این سردار باوفای اسلام و سرباز ولایت را به محضر مبارک آقا امام زمان علیه السلام و نائب بزرگوارش مقام معظم رهبری مدظله العالی و ملت بزرگ و حق شناس و شهیدپرور ایران و همه نیروهای مسلح و جبهه مقاومت و بخصوص نهاد مقدس سپاه ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تسلیت عرض می کنم . سردار سرافراز اسلام و قرآن شهید حاج قاسم سلیمانی برای مقام معظم رهبری همچون حمزه ی شهداء برای پیغمبر و همچون مالک اشتر برای امیرالمؤمنین علیه السلام و لذا من خطبه اول را در رابطه با مقام و جایگاه شهیدان از دیدگاه قرآن و روایات و زیارات اختصاص می دهم و در خطبه دوم تحلیلی در رابطه با این توطئه شوم و این اتفاق سختی که به وقوع پیوست تحلیلی در آن رابطه در حد فرصت و زمانی که داریم برای روشنگری و آمادگی امت اسلام برای مقابله ی با استکبار ان شاء الله در خطبه دوم به آن اشاره خواهد شد .

ویژگی های شهید از دیدگاه قرآن بخشی از آنها را من مستند و با استناد به آیات قرآن به طور اختصار که واقعاً قابل تأمل و حتی به تعبیر قرآن قابل تدبر است عرض خواهم کرد :

نکته اول خداوند به زنده بودن آنها و یاد و راه آنها گواهی داده است همان آیه ی معروف و مشهوری که در باب شهداء و مجالس و مراسم شهداء خیلی زیاد شنیدید « وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ » آل عمران/۱۶۹ ؛ گمان نبرید کسانی که در راه خدا کشته شده اند اینها مرده اند نه بلکه آنها زنده اند و در نزد پروردگارشان روزی هم می خورند . این امتیاز اول و ویژگی اول از زبان قرآن و کلام خدا بود . دوم اینکه شهیدان با خدا عهد بستند و به عهد و پیمان خودشان وفا نمودند و لذا خداوند به صدق آنها یعنی به صداقت آنها در وفاداری با عهدی که با خدا بستند انگار اقرار کرده و بیان فرموده است « مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ » احزاب/۲۳ ؛ و لذا به آنها وعده ی جزای خیر داده است در ادامه همان آیه حالا آن آیه را تا آخر نخواندم چون یک بخشش مربوط به موضوع ادامه راه شهید است که « لِیَجْزِیَ اللَّهُ الصَّادِقِینَ بِصِدْقِهِمْ » همان/۲۴ ؛ خداوند برای اینکه می خواهد پاداش بدهد به خاطر صداقت اینها . خداوند می گوید کسی که در راه خدا شهید می شود بر عهد و پیمان خودش وفا کرده و از نگاه خدا این صادق است صدیق است و لذا خداوند صدیقان را جزا می دهد « لِیَجْزِیَ اللَّهُ الصَّادِقِینَ بِصِدْقِهِمْ » ؛ سوم نشان وفای به عهدِ با خدا و دریافت پاداش الهی خودِ شهادت است یعنی کسی که در مسیر مجاهدت و جهاد فی سبیل الله تلاش می کند و تمام عمر خودش را در راه مبارزه با دشمنان خدا هست و برای رضای خدا دارد تلاش می کند خودِ این شهادت نشان وفای به عهد و دریافت پاداش است . « فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ » ؛ یک عده ای از این مؤمنین در هر صورت به آرزویشان می رسند و به شهادت می رسند و خودِ این شهادت نشان این است که آنها به صدق خود وفا کردند و پاداش را دریافت نمودند .

نکته بعدی اینکه آنهایی که هنوز به شهادت نرسیدند و در جبهه حق همچنان دارند مبارزه می کنند و این راه را چون دفتر شهادت بسته نمی شود تا دامنه قیامت این دفتر باز است همچنان اینها منتظر هستند منتظر شهادت « وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ » ؛ یک گروه از اینها منتظر شهادت هستند « وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا » ؛ و هرگز تغییر عقیده نمی دهند ، پشیمان نمی شوند ، عقب نشینی نمی کنند ، دست از مقاومت برنمی دارند و همچنان در مسیر شهادت حرکت می کنند . این کلام خداست و این آیاتی است که این طور ردیف شده و خداوند این وعده ها را در باب شهداء بیان فرموده است . مورد بعد این است که شهید آگاه و آگاه کننده است مثل نور که روشن و روشنی دهنده است در زیارت اربعین ، اربعین امام حسین علیه السلام است که می خوانیم « وَ بَذَلَ مُهْجَتَهُ فِیکَ لِیَسْتَنْقِذَ عِبَادَکَ مِنَ الْجَهَالَهِ وَ حَیْرَهِ الضَّلالَهِ » ؛ یعنی شهید یا امام حسین علیه السلام که سید الشهداء و سرور شهداست خون قلب خودش را یعنی جان خودش را در راه خدا داد تا این مردم را و امت را از جهالت و نادانی و سرگردانی نجات بدهد . شهید آگاه می کند ، شهید روح مقاومت را در جامعه می دمد ، حالا شما بعد خواهید دید که این جنایت هولناکی که انجام داد آمریکا ، چه بلایی سر خودش درآورده که من در خطبه دوم به آن اشاره خواهم کرد که در واقع تیر خلاص را خودش به خودش زد که حالا بعد خواهید فهمید که متوجه نیست چه جنایتی انجام داده . در هر صورت شهید اینجوری است شهید امتهای خوابیده را بیدار می کند ، ناآگاهان را آگاه می کند ، افراد ایستا را پویا و مقاوم می کند و جبهه مقاومت را به پیروزی در حقیقت نزدیک می کند . هنر شهید هدیه ی جان است و این یک هنر قهرمانانه است« قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ » ؛ که فرمایش امام رضوان الله تعالی علیه است که می فرماید واقعاً شهادت هنر است هنر که هر کسی این هنر را ندارد و هر کسی نمی تواند به این جایگاه و مقام برسد .

مورد بعد اتفاقی بالاتر از شهادت برای انسان وجود ندارد این هم نکته ی بسیار مهمی است که باز من به استناد آیات قرآن می گویم . انسان تا بی نهایت می تواند واقعاً بالا برود و خلیفه الله است خوب این انسانی که اینجور می خواهد بی نهایت پیش برود بالاتر از شهادت در واقع چیزی وجود ندارد خوب ممکن است کسی بگوید اگر بی نهایت است ، شهادت چیست ؟ چون شهادت خودش معنای بی نهایت دارد ، شهادت یعنی بی نهایت شدن کسی که در دنیا سرش در آخور دنیا باشد و دنیا خواهی و دنیا خوری و دنیا پرستی آن محدود است ولو انسان باشد بی نهایت نیست ، بی نهایت کسی است که خودش را به سرچشمه بی نهایت برساند که شهادت است . شهادت انسان را بی نهایت به معنای واقعی می کند . و لذا ما از انبیاء و اولیاء کسی بالاتر نداریم اما آنها آرزوی شهادت می کردند پس یک چیزی بالاتر وجود داشته که آنها هم حتی آرزوی شهادت داشتند در دعاها و مناجاتهای امام سجاد علیه السلام است که عرض می کند به خدا که خدایا من شهادت در راه تو را آرزو می کنم ، مسئلت می کنم -یک امام معصوم- ؛ ببینید شهادت چیست که حجت خدا و امام معصوم می گوید که خدایا من را از این نعمت محروم نکن . خدایا این اوج انسانیت را و این رسیدن به چشمه بی نهایت را از من نگیر که اگر بناست که ما بخواهیم بمیریم پس چه بهتر که شهید بشویم که بی نهایت بشویم حد اعلای استفاده را از ظرفیت انسانی خودمان که به عنوان خلیفه الله هستیم در روی زمین در واقع این را ببریم .

نکته بعد این است که ببینید شما موقعی که نماز دارید می خوانید اول این عنوان را بگویم که یکی از عنوان ها و مدالهایی که شهداء دارند این است که « أَنْعَمَ اللَّهُ عَلَیْهِمْ » ؛ حالا من آیه اش را می خوانم برایتان یعنی شهید از آن کسانی است که خدا به آنها نعمت داده است این مدال است دیگر حالا شما در نماز ببینید در هر روز همه مسلمانها چقدر مسلمان هستند نماز می خوانند ده بار چون در رکعت اول و دوم باید حمد را بخوانیم همه ما چیزی را آرزو می کنیم که شهید به آن رسیده و آن این است که « اهْدِنَا الصِّرَاطَ الْمُسْتَقِیمَ* صِرَاطَ الَّذِینَ أَنْعَمْتَ عَلَیْهِمْ » حمد/۶و۷ ؛ خدایا ما را به راه راست هدایت کن به آن راهی که هر کس در راه رفت تو به آنها نعمت دادی خوب حالا ممکن است کسی سؤال کند که جای شهید اینجا کجاست ؟ حالا آیه ای در جای دیگر قرآن نگاه کنید تا « أَنْعَمَ اللَّهُ عَلَیْهِمْ » ؛ را خدا بیان کرده که چه کسانی هستند یعنی همان کسانی که ما در نماز آرزوی هدایتی مثل آنها را داریم . « فَأُولَئِکَ مَعَ الَّذِینَ أَنْعَمَ اللَّهُ عَلَیْهِمْ مِنَ النَّبِیِّینَ وَالصِّدِّیقِینَ وَالشُّهَدَاءِ » ؛ – شاهد مثالم شهداست – « وَالصَّالِحِینَ وَحَسُنَ أُولَئِکَ رَفِیقًا » ؛ آن کسانی که خدا « أَنْعَمْتَ عَلَیْهِمْ » حمد/۷ ؛ است یکی از آنها شهداء هستند در کنار انبیاء یعنی شهید مقامی دارد که ما در نماز هر روز ده بار به صورت وجوب می گوییم خدایا اگر می خواهی ما را هدایت بکنی این هدایت را به ما بده که دیگر بالاتر از آن وجود ندارد « أَنْعَمَ اللَّهُ عَلَیْهِمْ » نعمتی که خدا به اینها می دهد . « أَنْعَمَ اللَّهُ عَلَیْهِمْ مِنَ النَّبِیِّینَ وَالصِّدِّیقِینَ وَالشُّهَدَاءِ وَالصَّالِحِینَ وَحَسُنَ أُولَئِکَ رَفِیقًا » .

نکته ی آخر اینکه در خطبه اول ؛ انتقام خون شهید باید گرفته شود انتقام فقط این نیست که برویم قاتل را بکشیم چه با ادامه جهاد و چه با بصیرت . بزرگترین انتقام این است که مردم علیه ظلم و علیه استکبار مردم دنیا و الان این شهادت سردار سلیمانی بیایید غوغایی در دنیا از لحاظ بصیرت به وجود خواهد آورد شما صبر کنید خواهید دید حالا تحلیل ها را ببینید اتفاقات را ببینید این بزرگترین انتقام است همین که ملتها از خواب بیدار بشوند و ملتها به خود بیایند یعنی واقعاً این موجب شد که مردم عراق مصمم شدند که به هر قیمتی شده آمریکایی ها را بیرون کنند از عراق و واقعاً این کار را خواهند کرد ولو با کشته شدن همه باشد این بزرگترین انتقام است دیگر انتقام بالاتر از این است که واقعاً قطعی بشود شکست استکبار از این انتقام چیزی بالاتر نداریم ما که نمی خواهیم یکی دو تا قاتل را انتقام بگیریم ما می خواهیم جریان استکبار از بین برود این بزرگترین انتقامی است که فقط خون افرادی مثل شهید سلیمانی و شهداء می توانند این کار را انجام بدهند و لذا این حق بزرگ شهید است که به گردن ما دارد . نباید سکوت کنند ، نباید در برابر ظلم و بیدادگری و در برابر کسانی که خون شهداء را حتی پایمال می کنند یا سوء استفاده از خون شهداء می کنند سوء استفاده از آرمان شهید می کنند، نباید ما اجازه بدهیم که اینجوری ضایع بکنند اگر یک آدم فریبکاری برای گول زدن مردم آمد کنار شهید و کنار قبرش عکس گرفت و تبلیغ کرد برای خودش و بعد توی دل خودش رفتارش ، منشش، برخوردش با مردم خلاف وصیت شهید بود ، خلاف تفکر شهید بود خوب این خودِ شهید لعنتش می کند و خدا هم لعنتش می کند این یک حرکت منافقانه است که انجام می دهند که بخواهند به این شکل عوام فریبی بکنند این ضایع شدن خون شهید است و لذا در زیارت می خوانیم در زیارت امام حسین علیه السلام کسی که زیارت می کند امام حسین را زیارت می کند ، قاتلین امام حسین علیه السلام را لعنت می کند یکی از همان کسانی که لعنت می شود خودِ همین آدمی است که زیارت می کند کیست آن کسی که سکوت می کند آن کسی که در زمان امام حسین علیه السلام سکوت کرد ، آن کسی که امروز سکوت بکند ، کسی که امروز آمریکا را محکوم نکند ، کسی که امروز انتقاد بکند که چرا ما باید در سوریه و عراق بجنگیم این حرفها را دارد می زند این همان کسی است که هم خدا و هم شهداء لعنتش می کنند زیارت می خواند ولی « وَلَعَنَ اللَّهُ اُمَّهً سَمِعَتْ بِذلِکَ فَرَضِیَتْ بِهِ » ؛ لعنت بر آن امتی که شنیدند و سکوت کردند ، لعنت بر آن امتی که جنایت آمریکا را می ببینند باز هم می گویند برویم مذاکره کنیم ، لعنت بر آن کسانی که خیانت آمریکایی ها و انگلیس ها و اسرائیلی ها را می بینند باز هم می گویند که می شود با اینها نشست و حرف زد .

خطبه دوم :

مجدداً همه شما و خودم را به رعایت تقوی الهی توصیه و سفارش می کنم .

بار دیگر شهادت مظلومانه ولی شجاعانه سردار سرافراز اسلام و قرآن و ولایت سردار حاج قاسم سلیمانی را و همچنین ابومهدی معاون فرمانده حشدالشعبی بسیج مردمی عراق و همراهانشان را به محضر مبارک آقا امام زمان علیه السلام و نائب بزرگوارش مقام معظم رهبری و شما ملت وفادار شهیدپرور و همچنین جبهه مقاومت عراق و سوریه و لبنان و بخصوص به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران تسلیت عرض می کنم . هم باید تبریک بگوییم هم تسلیت تبریک برای رسیدن به مقام والای شهادت و تسلیت به خاطر فقدان وجود این عزیزانی که اینقدر برای اسلام و انقلاب در واقع مؤثر بودند .

خطبه دوم تحلیلی است درباره تحولات عراق و این اتفاق شوم و دردناک که از سوی دولت جنایتکار و تروریسم آمریکا در حقیقت به وقوع پیوست و قلب امت اسلامی و جبهه مقاومت را جریحه دار کرد . چند نکته مهم و کلیدی را باید مردم مسلمان ما مردم آگاه ما بدانند در رابطه با اتفاقات امروز جهان اسلام که دست جنایتکار استکبار در به وجود آوردن اینها و در رأس آنها آمریکا ، آمریکای تروریسم و جنایتکار این اتفاقات را رقم زده این را باید ما بدانیم ما مسلمان هستیم ما یک تکلیف داریم و یک مسئولیت و تعهدی داریم در رابطه با دین خدا تکلیف داریم باید اول دشمن را بشناسیم وقایع را ریشه یابی بکنیم تا بتوانیم خوب در برابر این جریانات آگاهانه بایستیم .

نکته اول که در این باب می خواهم عرض کنم این است که بعد از شکستهای پی در پی این که داریم عرض می کنیم مستند است یعنی خودِ شما در تحلیل ها و در خبرها و در اتفاقاتی که دیگر همه رسانه های دنیا اینها را دارند بیان می کنند یک چیزی نیست که به گزاف گفته شود بعد از شکستهای پی در پی نظامی و سیاسی آمریکا و اسرائیل در منطقه و قلع و قمع داعشی ها و گروهکهای تکفیری و مزدور و دست آموز استکبار در عراق و سوریه و همچنین پیروزی جبهه مقاومت در مبارزات میدانی علیه آمریکا که شهید سلیمانی نقش بسزایی در این موفقیتهای جبهه مقاومت داشته و این شکستهایی که بر جبهه باطل وارد می شده است نقش اساسی و سهم بسزایی داشته و ظهور واقعه پیاده روی اربعین با حضور و شرکت بیش از ۲۰ میلیون نفر به سوی کربلا خوب این موجب شد که آمریکا عصبانی و خشمگین و دستپاچه شوند و لذا از هر روشی برای برون رفت از این شکست مفتضحانه این در واقع استفاده کرد . مثلاً نمونه هایش را من می خواهم عرض کنم که ریشه این جریانات را در انتقام گیری استکبار از جبهه مقاومت و این ملتهای پیروز که با دادن شهید و مقاومت به اینجا رسیدند ریشه اش اینجاست اول ایجاد آشوب و اغتشاش در سوریه و عراق و حتی لبنان و ایران و طراحی ترور رهبران جبهه مقاومت مثل سیدحسن نصرالله و حاج قاسم سلیمانی این جزء برنامه هایشان بود که اینها باید ترور بشوند و برای انتقام گیری اختلاف بین عراق و ایران و جدا کردن دو ملت دوست ایران و عراق که بلکه بشکنند این حرکت اربعین بشکنند این وحدت را بشکنند این اجتماع عظیم مسلمانها را ببینید بدانید دشمن دارد چکار می کند آگاه باشید که چه خوابهایی برای ما دیده چه نقشه های شومی را دارد اجرا می کند و چگونه دارد کمر بسته به انتقام گیری و به تعطیلی کشاندن پیاده روی اربعین خوب مشاهده کردید که خیلی از این جریانات را عملی کرد که خوب البته به شکست برخورد کرد اغتشاشات به جایی نرسید اما اینها توی دستور کارشان بود . اوج رذالتهای آمریکای جنایتکار و تروریسم یعنی دولت تروریسم آمریکا در حمله ی هوایی حشدالشعبی بود حشدالشعبی یعنی بسیج ، بسیج مردمی عراق که در واقع الگوگیری از بسیج ما بوده است یعنی این گروهی که واقعاً فداکارانه برای نجات ملت عراق و مبارزه با استکبار و پایان دادن به آن بدبختی ها و جنایاتی که آمریکا دارد ایجاد می کند واقعاً بسیج شدند و در واقع داعش را همین حشدالشعبی قلع و قمع کردند با کمک این فرماندهانی که عرض کردم خوب اینها آمدند و قرارگاه حشدالشعبی را که در واقع آنجا بسیج مردمی عراق بود بمباران کردند و عده زیادی از بسیجیان و رزمندگان عراقی را به شهادت رساندند و عده زیادی هم در آنجا زخمی شدند خوب نگاه کنید یعنی واقعاً آدم بمیرد بهتر از این است که در کشور خودش باشد بیگانه بیاید وارد بشود در حریم هوایی آدم کشی بکند جنایت بکند چیزی هم طلبکار باشد و بعد هم دیگران را متهم بکند و تهدید بکند که من انتقام می گیرم و چنین و چنان می کنم واقعاً عجیب است آمریکا اصلاً به یک هیولا تبدیل شده الان یک اعجوبه ای است واقعاً اعجوبه ای از رذالت و خیانت است اعجوبه ای از بی حیایی و بی چشم و رویی است و لذا مردم در هر صورت شکست ناپذیر هستند آمدند همان حرکت مردمی را خودشان انجام دادند حرکت شجاعانه بود انصافاً آمدند و سفارت آمریکا را اصلاً می خواستند با خاک یکسان کنند آتش زدند گفتند که بالاتر از سیاهی که رنگی نیست ما که می خواهیم کشته بشویم با عزت کشته بشویم چرا بیاییم توی خانه هایمان باشیم و بمیریم خوب این کار را ایران را متهم کرد که ایران دارد این کارها را انجام می دهد و گرنه اینها جرأت ندارند که بیایند سفارت خانه آمریکا را مثلاً به او حمله کنند و چنین و چنان کنند و تهدید کرد که من چنین و چنان می کنم که با کمال تأسف این اتفاق افتاد اتفاقی که در واقع واقعاً جنایتکارانه است که اینجور این بالگردهای آمریکایی آمدند و این حرکت را انجام دادند .

نکته دوم در یک کلام من می خواهم عرض کنم خدمت شما که نیروهای وفادار به انقلاب را که ما باید از اینها درس بگیریم ما باید از اینها الگو بگیریم اگر بنا باشد خدا اینها را بهشت ببرد که خواهد برد ما باید کجای کار باشیم یعنی ما موقعی که از دنیا برویم توی بستر خودمان توی رختخواب خودمان که یک عمر دنبال زندگی خودمان هستیم سرمان توی لاک خودمان هست واقعاً آنها اگر می خواهند بهشت بروند ما چه هستیم در یک کلام می توان گفت تمام عمر مبارزاتی شهید حاج قاسم سلیمانی که من در جبهه موقعی که اینقدر جوان بود حتی نوجوان من می گویم از تمام جوانی خودش را در راه مبارزه در آن دفاع مقدس در مبارزه با استکبار و نابودی اسرائیل و نابودی گروهکهای مزدور و ضاله در واقع سپری کرد که در رأس آنها آمریکا و استکبار است در دفاع مقدس نقش عجیبی داشته حالا من خوب است یک یادی هم در این برنامه می کنم از سرداران شهید ترشیز بزرگ شهیدان عاصمی ، شهید صادقی ، شهید ایزدی ، شهید یزدانی ، شهید فلاح و همه ی شهدای عالی مقامی که اینها همرزمان شهید سلیمانی بودند که خدا می خواست سلیمانی بماند تا در جبهه عراق و سوریه این افتخارات را به وجود بیاورد و دشمنان خدا را قلع و قمع بکند حالا این را می خواهم عرض بکنم با توجه به این نقشی که سلیمانی در مبارزه با آمریکا استکبار گروهکها دشمنان اسلام داشته چه کینه ای از این شهید آنها توی دل خودشان داشتند کینه ای که از این سردار شجاع داشتند در دل خودشان خوب قطعاً اینها می دانند که تمام این موفقیتها و پیروزی ها به خاطر همان هدایت فرماندهی شهید حاج قاسم سلیمانی بوده و لذا ترور شهید سلیمانی در دستور کار آمریکا جنایتکار بود « وَمَا نَقَمُوا مِنْهُمْ إِلَّا أَنْ یُؤْمِنُوا بِاللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَمِیدِ » بروج/۸ ؛ یعنی گناهی نداشتند این شهداء جز اینکه به خدای عزیز و حمید ایمان آوردند اینهایی که این کارها را می کنند با خدا دشمنی می کنند که بندگان صالح خدا را اینگونه به شهادت می رسانند .

نکته سوم با این جنایت هولناکی که در واقع دولت تروریسم آمریکا دولت انسان کش آمریکا انجام داد این نکته خیلی مهم است تیر خلاصی به ضرس قاطع دارم می گویم خواهید دید نه دیر زمان نه به زودی خواهید دید که تیر خلاصی را به حضور خود در عراق و در منطقه و نابودی اسرائیل شریک کرده است ( تکبیر و تأیید نمازگزاران محترم ) با این جنایتی که آمریکا انجام داد صف آرایی جبهه مقاومت در هر کجای دنیا بخصوص در جاهایی که منافع آمریکا در آنجا هست آمریکای جنایتکار و تروریسم همچنان بنیانی مرصوص آماده باش اعلام کردند که ما در هیچ جا دیگر آمریکا و نیروهای آمریکایی نمی تواند امنیت داشته باشد و انتقام خواهند گرفت و پیروز خواهند شد در مقابله با این جنایتی که اینها انجام دادند خواب را از چشمان سربازان مزدور و جنایات آمریکایی در هر جای دنیا که باشد اینها گرفته می شود و یعنی الان گرفتند و تهدیدی که آنها را کردند و جبهه مقاومت گفتند ما می دانیم چطور از شما انتقام بگیریم و لذا بزرگترین انتقام از آمریکا خاتمه دادن به حضور نیروهایش در کل منطقه عراق و سوریه و آزادسازی قدس شریف در واقع خواهد بود . حالا این نکته را می خواهم عرض کنم که سردار سلیمانی به خیل شهداء و همرزمانش پیوست اما بدانید که در حقیقت این آرزوی سلیمانی بود شهید سلیمانی دو تا شاخصه داشت این را بدانید بعد هم برایتان می گویند در تحلیل ها یکی اینکه همیشه می گفت که من آرزویم این است که شهید بشوم و دعا کنید که من به خیل شهداء بپیوندم و همرزمان خودش و حیف هم هست که یک آدمی که تمام عمرش در مجاهدت بوده جهاد فی سبیل الله در بستر بمیرد شهادت زیبنده چنین افراد و شخصیتهایی است یکی این . یکی هم اینکه می گفت به من بگویید سرباز ولایت از بس که مطیع رهبری بود ، عاشق رهبری بود ، عاشق ولایت بود ، سرباز مطیع رهبری بود که واقعاً اگر بگوییم بی نظیر نه کم نظیر چیزی به گزاف نگفتیم اینجوری باید شهید سلیمانی را بشناسیم می گفت من را فقط سرباز ولایت بگویید و از حریم ولایت در واقع دفاع کرد و در این مسیر هم به مقام والای شهادت رسید . اما سلیمانی فرد نبود دشمن نمی داند دشمن احمق است که فکر می کند سلیمانی یک فرد بود از جلوی راهش برداشت شهید سلیمانی یک تفکر بود، نمادی از یک تفکر مبارزه علیه استکبار بود ، نمادی از یک حرکت و جریان نورانی بود ، نمادی از یک بصیرت و آگاهی برای نجات مظلومان عالم بود جلوی تفکر را نمی شود گرفت و لذا موقعی که این بزرگوار شهید بشود ببینید که چگونه کسانی مثل سلیمانی ها باز می رویند و رویش پیدا می کنند یکی از خاصیتهای خون شهید این است شهید خونش شجره های طیبه ای را به وجود می آورد این شجره طیبه خون شهید در پای شجره طیبه انقلاب و حرکت اسلامی دائم ، کَم کَم این درختهای طیبه را زیاد می کند و به آن شاخ و برگ دارد می دهد و لذا خون این شهیدان از بین نخواهد رفت . قطعاً شجره طیبه مقاومت ریشه دارتر، مقاومتر، با صلابتر و پیروزمندانه تر خواهد شد « وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ » ؛ یک عده ای منتظر شهادت هستند اصلاً از لحظه ای که خبر شهادت شهید سلیمانی شنیده شد خیلی ها شوق شهادت در دل آنها زنده شد یعنی ترس مرگ ریخته شد در وجودها یعنی گفتند واقعاً باید ما شهید بشویم و لذا ما به دشمن اعلام خواهیم کرد و به کسانی که مزدوری دشمنان را می کنند به آمریکا اعلام خواهیم کرد که ما آماده شهادت هستیم . « ِانَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ » بقره/۱۵۶ ؛ ما شهادت می خواهیم ما آماده شهادت هستیم ، ما افتخار به شهادت می کنیم ،ما خار چشم دشمنان خواهیم شد ،ما انتقام این خونها را خواهیم گرفت ،ما آرام نخواهیم نشست ،ما به وعده های خدا ایمان داریم « وَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ » آل عمران/۱۳۹ ؛ چرا می ترسید ؟ چرا سست می شوید ؟ چرا عقب نشینی می کنید؟ قرآن می گوید « وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ » ؛ شما برترید شما پیروزید « إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ » ؛ اگر واقعاً شما مؤمن باشید . « إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا » اسراء/۸۱ ؛ آمریکا رفتنی است ، آمریکا از بین می رود ، اسرائیل از بین می رود ، حق است که باقی می ماند ، حق پایدار است و شما که مؤمن هستید نباید بترسید و لذا باید عرصه را برای اشغالگران آمریکای جنایتکار و بی چشم و رو پررو و بی حیا که دنیا را میدان تاخت و تاز خودش قرار داده اگر جبهه مقاومت نبود چه کسی می خواست از این سؤال کند که بابا تو چکاره هستی که در هر جای دنیا وارد می شوی به زنها تجاوز می کنی، بچه ها را می کشی ،اماکن را آتش می زنی ،مردم را اسیر می کنی ، تو چه کسی هستی ای بُت هُبَل ای بت بزرگ ( تکبیر و تأیید نمازگزاران محترم )

خدایا آمریکای جنایتکار را نابود کن . دستانشان را قطع کن . کید آنها را دفع کن . شر آنها را محو کن . خدایا مزدوران آنها را رسوا کن . ذلیل فرما . مخذول فرما . منکوب فرما . خدایا مسلمانها را یاری بفرما . جبهه مقاومت را پیروز گردان . قلب مقدس آقا امام زمان را از ما راضی و خشنود بگردان. چشمان منتظر ما را به نور جمالش روشن و منور بفرما . بر علو درجات امام راحل عظیم الشأن مان بیفزا . رهبر عزیز ما در پناه قرآن محافظت بفرما . مقام شهدای ما عالی است متعالی بفرما . به بازماندگان شهداء صبر و اجر عنایت بفرما. خدایا باران رحمت خودت را برما نازل بفرما .

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.